Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikasının amacı, kişisel verilerin toplanması, işlenmesi ve kullanılmasının türü, kapsamı ve amacı hakkında sizi bilgilendirmektir. NakitBasit'de (“NakitBasit” ve / veya “biz”), müşterileri yaptığımız her şeyin merkezine koyuyoruz. Şeffaflık kürseldir ve gizlilik politikamızın anlaşılması kolay olması gerektiğine inanıyoruz. Müşterilerin bilgilerini korumak için en temel sorumluluğumuz budur, bu nedenle Gizlilik Politikamızda müşteri gizliliğini korumak için aldığımız bazı önlemleri özetledik.

Genel Verilerin Korunması Yönetmeliği'nin (“GSYİH”) amaçları doğrultusunda, NakitBasit, müşterilerin bize sağladığı kişisel bilgilerin “kontrolörü” olacaktır.

Müşteri kişisel verilerinin işlenmesi ile ilgili uygulamalarımızı anlamak için lütfen aşağıdaki bilgileri düzenli olarak okuyunuz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen nakitbasit@albarakaturk.com.tr adresinden bize e-posta gönderin.

1.1. Veri Gizliliği İlkeleri

  • Kişisel veriler yasal, adil ve şeffaf bir şekilde işlenecektir; Kişisel veriler sadece “Sizin hakkınızda sahip olduğumuz bilgiyi nasıl kullanacağız” başlığı altında belirtilen amaçlar için toplanacak ve bu amaçlarla bağdaşmayan bir şekilde işlenmeyecektir.
  • NakitBasit’in topladığı kişisel veriler, bu verilerin işlendiği amaçlarla ilgili olarak gerekli, yeterli ve sınırlı olacaktır. Topladığımız bilgiler “NakitBasit sizin hakkınızda hangi bilgileri toplar?” Başlıklı bölümde açıklanmıştır.
  • NakitBasit, kişisel verilerin doğru ve gerektiğinde güncel tutulmasını sağlamak için tüm makul adımları atacaktır.
  • NakitBasit, kişisel verileri uygun güvenliği sağlayacak bir şekilde tutacak ve işleyecektir. Bunu, bu politikanın “kişisel verilerini nasıl saklıyor” bölümünde özetliyoruz.

1.2. NakitBasit sizin hakkınızda hangi bilgileri topluyor?

Bu politika, mobil uygulama aracılığıyla, web sitesi aracılığıyla veya bağlı aracılarımızdan biri aracılığıyla (varsa) toplanan kişisel bilgiler için geçerlidir.

1.3. Hassas Kişisel Veriler

Size daha iyi ve daha iyi ürünler ve hizmetler sunarken, NakitBasit sizin ırk veya etnik kökeninizi, fiziksel veya zihinsel sağlığınızı, dini inançlarınızı veya suç işlemiş olduğu iddia edilen komisyon veya mahkumiyetinizi ortaya çıkarabilecek bilgileri toplayabilir. Bu tür bilgiler “hassas kişisel veriler” olarak kabul edilir ve NakitBasit sadece bunu tamamen gerekli olduğu takdirde toplar veya kasten kamusallaştırmış olursunuz. Herhangi bir hassas kişisel verileri işlememize izin vermezseniz, bu bizden talep ettiğiniz ürün veya hizmetlerin bir kısmını veya tamamını sağlayamadığımız anlamına gelebilir. Bu tür kişisel verileri işlemek için bize izin vermeniz durumunda bizi bilgilendirebilirsiniz.

Kapat

Ne kadar ödersiniz?

Tutar Ortak ATM NakitBasit
10 ₺ 1,06 ₺ 2,0 ₺
20 ₺ 1,17 ₺ 2,0 ₺
50 ₺ 1,48 ₺ 2,0 ₺
100 ₺ 2,01 ₺ 2,0 ₺
150 ₺ 2,53 ₺ 2,0 ₺
200 ₺ 3,06 ₺ 2,0 ₺
500 ₺ 6,21 ₺ 2,0 ₺