ATM’ye İhtiyaç Duymadan Para Çekebilmek Mümkün mü?

Pek çoğumuz cüzdanımızda nakit olmadığı durumlarda psikolojik olarak rahat edemiyor, hemen bir ATM arayışına giriyoruz. Kredi ve banka kartlarının kullanımı oldukça yaygınlaşmış olsa da bazı ödemelerimizi nakit olarak gerçekleştirmemiz gerekebiliyor. Peki para çekme işlemlerinizi bankaya gitmeden veya ATM aramadan yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

İş çıkışı önünden geçtiğiniz ATM’den para çekmeyi unuttuğunuzu ve ertesi sabah nakit ihtiyacınızın olduğunu düşünün. Üstelik yakın çevrenizde ATM veya herhangi bir banka şubesi bulunmuyorsa bu durum sizin için oldukça can sıkıcı olabilir. İşte tam bu noktada acil nakit ihtiyacı olanlara müjdeli bir haberimiz var. Anında nakit ihtiyacınıza pratik bir çözüm olacak NakitBasit, cep telefonunuz ile size en yakın anlaşmalı noktalardan para çekebilmeyi hayal olmaktan çıkarıyor. Hatta diğer bankacılık işlemlerini de bu noktalardan gerçekleştirmek NakitBasit ile çok yakında mümkün olacak!

ATM’ye İhtiyaç Duymadan Para Çekebilmek Mümkün mü?

NakitBasit Nasıl Çalışır? QR Kod ile Para Çekimi Nasıl Yapılır?

Kartsız para çekme hizmetini mümkün kılan NakitBasit sayesinde artık ATM aramanız gerekmiyor! NakitBasit nasıl çalışır? sorusunun cevabı ise çok basit! Para çekmeniz gerektiğinde NakitBasit uygulaması üzerinden anlaşmalı olduğumuz iş ortaklarımızdan size en yakın para çekme noktasını ve uygulama üzerinde çekim yapmak istediğiniz banka hesabınızı seçin, ardından çekmek istediğiniz tutarı girin, uygulama ekranında çıkan barkodu/QR kodu kasa görevlisine okutun ve ihtiyacınız olan nakit hazır!NakitBasit ile POS Cihazından Tek Seferde Ne Kadar Çekilebilir?

Nakitbasit mobil uygulaması aracılığıyla POS cihazından tek seferde para çekme limiti şimdilik 500 TL olarak belirlendi. 20 TL ile 500 TL arasında belirlenen tutarlar ile para çekebileceğiniz NakitBasit, çektiğiniz tutar ne kadar olursa olsun yalnızca 2 TL komisyon alır. Ortak ATM kullanarak 500 TL nakit çektiğinizde 6,29 TL komisyon ile hesabınızdan 506,29 TL çekilirken, NakitBasit uygulamasını kullanarak para çektiğinizde hesabınızdan 502 TL düşmüş olur.
Bu benzersiz deneyimi yaşamak için NakitBasit’i indirerek kullanmaya hemen başlayın!

Kapat

Ne kadar komisyon ödersiniz?

Tutar Ortak ATM NakitBasit
50 ₺ 1,64 ₺ 3,0 ₺
100 ₺ 2,24 ₺ 3,0 ₺
150 ₺ 2,85 ₺ 3,0 ₺
200 ₺ 3,45 ₺ 3,0 ₺
250 ₺ 4,05 ₺ 3,0 ₺
500 ₺ 7,07 ₺ 3,0 ₺